Nasza szkoła od kilku lat korzysta programu Insta.Ling i bierze udział w jego kolejnych edycjach. Serdecznie zachęcamy do motywowania dzieci do korzystania z możliwości utrwalania słówek.

Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.

zapraszamy na stronę : instaling.pl

Piosenki dla przedszkolaków:

Jeżeli chcesz poćwiczyć gramatykę:
Jeżeli chcesz pouczyć się piosenki, która Ci się wyjątkowo podoba:

Jeżeli chcesz stworzyć animowaną postać i dać jej głos:

Jeżeli chcesz poczytać, posłuchać lub pouczyć się słówek: